Mama hľadá ženu

Beletria - stand up

Popis a podrobnosti

Údajne nie je možné napísať knihu s LGBT tematikou, pretože Slovensko nie je pripravené. Znie to absurdne. Dokonca tak absurdne, že sa toto tvrdenie ani náhodou nedá brať vážne. To otvára dvere komike. Vážne témy sa dajú prebrať s humorom a ľudí je potrebné brať ako ľudí, pretože inak by sme ako spoločnosť nikdy nešli dopredu a dokázali by sme len stagnovať.

Táto veľmi krátka knižka je ako polievka, do ktorej sa dostal humor, ľudské práva, zoznamovanie, viac ako jedna minorita a v neposlednom rade to, v čom sú niektorí slováci majstri sveta – hejtovanie. Stand up na vozíčku nemá veľký zmysel, alebo je to celé úplne inak?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Mama hľadá ženu - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: McKinsey
  • Dĺžka: 8 strán na vytlačenie (A4); 13 strán formátu A5; 3 v mini verzii; 10 normostrán
  • Čeština: Máma hledá ženu; English: Mom is looking for a wife
  • Štítky: stand up, komédia, postihnutie, LGBT, lesba, zoznamovanie, zoznamka, mama
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Stand up po sediačky