Nejaký názov vymyslím

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Keď príde ten správny impulz, báseň je na svete v okamihu. Ostáva už len vymyslieť názov. A to nie je vždy také jednoduché ako sa môže zdať. Mal by vystihovať podstatu básne, ale nemal by ju celkom prezradiť. Preto si to nechávam spravidla až na koniec. Mnohokrát vymyslím názov až na poslednú chvíľu. Rovnako to bolo aj v prípade tejto zbierky. Či sa názvy hodia, alebo nie, to už nechám na čitateľov. Dúfam, že sa vám básne v nej zahrnuté budú páčiť bez ohľadu na to ako sa volajú. Prajem príjemné čítanie.

Nejaký názov vymyslím - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 25 strán na vytlačenie (A4); 27 strán formátu A5; 3 v mini verzii; 5 normostrán
  • Čeština: Nějaký název vymyslím; English: I'll come up with a name
  • Štítky: láska, poézia, emócia, okamih

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Paypal PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Pavla Sekeráka

↑ Na začiatok