Pár - ty

Beletria - poviedka

Popis a podrobnosti

Boli ste niekedy v situácii, že ste nevedeli či môžete veriť vlastným očiam? V situácii, keď sa okolo vás deje toľko absurdných vecí, a vy neviete čo si o tom všetkom máte myslieť? Mladý grafik Allen Dobrovský to zažil na vlastnej koži. Moment, keď v prístave uvidel ako jeho kolegovia vynášajú z firemného auta nehybné telo muža, bol iba začiatok príbehu s nečakaným koncom.

Poviedka opisuje jeden neobyčajný deň kolegov z reklamnej agentúry, na ktorý určite len tak nezabudnú.

Pár - ty - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 19 strán na vytlačenie (A4); 30 strán formátu A5; 8 v mini verzii; 25 normostrán
  • Čeština: Pár - ty; English: Party
  • Štítky: poviedka, láska, napätie, akcia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Tajomstvo Viktorovho sadu