Tajomstvo Viktorovho sadu

Beletria - poviedka

Popis a podrobnosti

Že sa nám život zmení v jedinom okamihu, to si vieme len ťažko predstaviť. Ale čo ak budú také okamihy dva? Alebo tri… Nepredvídateľné križovatky života na nás striehnu a čakajú na nás s ďalším prekvapením.

Všetko sa zmení tak nečakane, ako sa tento pôvodne detektívny príbeh zmenil na love story. Verím, že táto krátka poviedka plná gradácie, napätia a neobyčajných opisov osloví a pobaví každého čitateľa.

Tajomstvo Viktorovho sadu - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 23 strán na vytlačenie (A4); 35 strán formátu A5; 9 v mini verzii; 25 normostrán
  • Čeština: Tajemství Viktorova sadu; English: The Secret of Viktor's orchard
  • Štítky: poviedka, humor, láska, napätie

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Tajomstvo viktorovho sadu: Odhalenie