Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera

Beletria - Fantasy

Popis a podrobnosti

Desivé finále série Prekliatie temných elfov začína v úplnej temnote. Príbeh štvrtého dielu je prepletený s poznávaním krutého sveta, kde vládne nenávisť a nepochopenie. Čoraz menšia skupina temných elfov spoznáva poslednú fázu putovania, v ktorom nie je nič isté. Namiesto silných hrdinov nastupujú tí, ktorí ostali a nevedia, ako ďalej.

Boh smrti a všetkého zlého ukazuje svoju stále viac zvrátenú tvár. Existuje spôsob, ako sa ho kompletne zbaviť? Je možné žiť na mieste, kde kraľuje smrť? A čo všetko dokáže Eludia, ktorá sa nečakane dostáva do úlohy vodcu temných elfov? Oplatí sa jej slepo dôverovať?

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Audio poznámky ku knihe od autora

Prekliatie temných elfov: Slepá dôvera - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 69 strán na vytlačenie (A4); 104 strán formátu A5; 26 v mini verzii; 62 normostrán
  • Čeština: Prokletí temných elfů: Slepá důvěra; English: The Curse of the Dark Elves: Blind trust
  • Štítky: fantasy, scifi, dungeon, elf, človek, putovanie, boh, mágia, meč, vojna
Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Prekliatie temných elfov: Slová prvých bohov Prekliatie temných elfov: Sianov osud Prekliatie temných elfov: Spálené mosty Prekliatie temných elfov: Sen o domove Mesačná dýka Požehnanie

 

Podobné knihy: