Pretechnizovaná

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Žijeme preto, aby sme sa čudovali. Máme dve možnosti. V modernom svete sa môžeme niečomu čudovať sa každý deň, alebo sa už nemusíme čudovať vôbec. Zmenili sme sa a pri našom posune vpred sme niekedy mali o koliesko viac. Aby sme dnes mohli mať o jedno menej?

Sedemnásta zbierka básní Márie Novákovej je kritickým pohľadom na spoločnosť, naše výtvory či ciele. Dielo o hlave, s ktorou sa časti rozbiehame proti múru, ako i technike, vďaka ktorej dokážeme prekonať ten hrozný pocit, že nedokážeme nič. Básničky o stratených ilúziách, zahmlených zajtrajškoch a o strachu z neznámeho okolo nás i v nás samotných.

Pretechnizovaná - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-8171-089-6
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 23 strán na vytlačenie; 6 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Přetechnizovaná; English: Dehumanized
  • Štítky: Láska, spoločnosť, ľudskosť, sloboda, technika, smútok, poézia pre ženy, epická lyrika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok