Prvá misia

Rovní a ešte rovnejší

Beletria - scifi a fantasy

Popis a podrobnosti

Arkánska bojovníčka Ziggy sa viac alebo menej dobrovoľne dostáva do nepríjemnej situácie. Napriek mnohým zásluhám sa v svete ľudí stáva symbolom niečoho divokého a neľudského. Rozhodla sa, že nebude bábkou v rukách mocných a zobrala svoj život do vlastných rúk. Prvá misia je príbeh o odvahe, netypickej diplomacií a o večnej túžbe po uznaní. Podarí sa Ziggy nadviazať na svoje staršie úspechy? A ako vyrieši spor dvoch náboženstiev?

Nestretáva len priateľov a nepriateľov, ale aj svoj úplný protiklad. Niekoho, kto má na všetko opačný názor a nerozumie jej čiernemu humoru a hlbokej filozofii. Navyše sa stretne s niekým, pre koho je vzorom, aj keď často nepochopeným. Prvá Misia sa začína hneď po sérií Vodná planéta.

Prvá misia - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 61 strán na vytlačenie (A4); 98 strán formátu A5; 21 v mini verzi; 57 normostrán
  • Čeština: První mise; English: First mission
  • Štítky: scifi, fantasy, román, dobrodružstvo, pre ženy, ziggy, vodná planéta
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Vodná planéta I: Rovní a ešte rovnejší Vodná planéta II: Vyšší záujem Vodná planéta III: Trochu iný svet Vodná planéta IV: Hadí meč

↑ Na začiatok