Putin

Odborná literatúra - Politika

Popis a podrobnosti

Táto úvaha vznikla po tom, čo sa Vladimír Vladimirovič Putin prihlásil k odkazu Petra Veľkého. Tak, ako sa Mussolini porovnával s Caesarom. Svojou úvahou ukazujem svoj názor na aktuálneho lídra Ruskej federácie a na kroky, ktoré by mohli byť urobené.

Úvaha nie je úplne zameraná na vojnu, ktorá vznikla napadnutím Ukrajiny vojskami Ruskej federácie. Je o myslení a o osobnosti človeka, ktorý má aj na Slovensku veľké množstvo fanúšikov. O jeho cieľoch, plánoch i o tom, aký má bývalý agent KGB pohľad na demokraciu či propagandu.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Putin - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 14 strán na vytlačenie (A4); 20 strán formátu A5; 6 v mini verzii; 12 normostrán
  • Čeština: Putin; English: Putin
  • Štítky: politika, vláda, ideológia, pravica, ľavica, demokracia, diktatúra, komunizmus, Rusko, Putin, e-book, odborná literatúra

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Malá kniha politiky