Starcraft CO-OP

Hry a herná literatúra - Návod k hre

Popis a podrobnosti

Blizzard made a successful real-time strategy called StarCraft. Game with lots of possibilities and fast pace for multiplayer skirmishes. Also, the CO-OP mode is available for players, who like to be rather a partner to another player than a rival. Use your terran, zerg or protoss units and deadly abilities to defend objective – or destroy any enemy in your path.

This short guide is aimed at most players, who enjoy CO-OP missions. Every commander has some synergy with other commanders, and this guide will show tips and tricks, how to combine different armies to make interesting and powerful strategy.

Starcraft CO-OP - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 21 strán na vytlačenie (A4); 40 strán formátu A5; 7 v mini verzii; 20 normostrán
  • Slovenčina: Starcraft CO-OP; Čeština: Starcraft CO-OP
  • Štítky: starcraft, co-op, game, strategy, ally, synergy, cooperation, multiplayer, legacy of the void

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Národy v hre Civ5 Príručka k hre Bitka o Wesnoth Rasy v hre Darkelf