Rasy v hre Darkelf

Hry a herná literatúra - Návod k hre

Popis a podrobnosti

Kniha prináša jedinečný prehľad rás v českej strategickej hre Darkelf. Ukážka bežných i alternatívnych rozjazdov za každú z jedenástich rás: Ľudia, barbari, škreti, skuruti, nekromanti, mágovia, elfovia, temní elfovia, trpaslíci, hobiti a enti.

Súčasťou sú odpovede na časté otázky, ako i podrobnosti k rasám a ich silným a slabým stránkam. Pri tvorbe boli použité tie najlepšie webové návody, rady od súčasných hráčov a tiež samostatný výskum. Dielo je veľmi prehľadné a všetky návody majú rovnakú štruktúru.

Rasy v hre Darkelf - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 3; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 39 strán na vytlačenie (A4); 60 strán formátu A5; 18 v mini verzii; 45 normostrán
  • Čeština: Rasy ve hře Darkelf; English: Races in Darkelf game
  • Štítky: darkelf, online, darkelf.cz, darkelf.sk, ťahovka, rasa, fantasy, národ, hra, stratégia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Starcraft CO-OP