Strach

Beletria - kriminálka

Popis a podrobnosti

Hlavnej hrdinke, mladej vysokoškoláčke Mili Vankovej, sa v jeden večer prihodí niečo neskutočné. Neplánovane vystúpi z autobusu a od zastávky ju prenasleduje muž v capej maske. Ohrozuje ju so sekerou. Dievčaťu sa podarí ujsť.

Ten istý zážitok majú s odstupom času ďalšie dve mladé ženy. Bývalá Milina trénerka a hosťujúca hráčka hádzanárskeho družstva. Mili chce sama odhaliť, kto v jej okolí šíri strach. Od vyšetrovania na vlastnú päsť ju neodradí ani vražda mladej Bianky Mocíkovej. Situácia je vážna. Polícia nemá dôkazy, nemá sa čoho chytiť. Ale Mili tuší, kto za tým je.

Strach - obálka

  • Autor: Eva Šubáková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 135 strán na vytlačenie (A4); 214 strán formátu A5; 58 v mini verzii; 173 normostrán
  • Čeština: Strach; English: Fear
  • Štítky: napätie, vražda, strach, nenávisť, šikana, pomsta

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Eva ŠubákováEva Šubáková dlhé roky stála za katedrou, teraz chce sedieť nad knihou (sedieť určite nebude tak dlho, aj keby chcela). Bavia ju kriminálky, kde môže vymýšľať, kombinovať, desiť, poukazovať na súvislosti vedúce k odhaleniu vraha, zlodeja, zločinu. V jej príbehoch je zločin vždy potrestaný.