Vianočná štafeta

Odborné - kreatívne písanie

Popis a podrobnosti

Nápad Renáty Montmartre Bogdáni sa stal skutočnosťou. Komunita ľudí v Greenie knižnici vytvorila takúto jednoduchú, ale peknú zbierku. Prečo Vianočná štafeta? Odpoveď je veľmi jednoduchá – idú Vianoce a jednotliví autori spolupracujú cez poskytnuté slovo, ktoré sa musí využiť v poézii či próze. Výsledkom je tak desať diel od desiatich autorov.

Do knihy sa zapojili nasledovní autori: Renáta Montmartre Bogdáni, Zuzana Balašovová Donátová, Andrea Ferencová, Stanislav Hoferek, Kristina Hrušková, Tereza Hrušková, Pavel Sekerák, Mária Streicherová, Broňa Zelená, Zuzu Zuzula. Autorom obálky je Mária Streicherová.

Vianočná štafeta - obálka

  • Autor: Komunita Greenie knižnice (Stanislav Hoferek, Pavel Sekerák, Renáta Montmartre Bogdáni, Tereza Hrušková, Broňa Zelená a ďalší)
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 15 strán na vytlačenie (A4); 21 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 7 normostrán
  • Čeština: 21 slov a osudů; English: 21 words and fates
  • Štítky: kreatívne písanie, fantázia, komunita, réžia, láska, život, tvorivá dielňa
Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

KomunitaKomunita Greenie knižnice, ktorú "režíruje" Stanislav Hoferek, vytvorila niekoľko krátkych diel, určených ako ukážka zaujímavého písania či kreatívna dielňa. Úplná voľnosť, ako i výber ľudí pomáhajú vytvoriť knihy, kde je každá strana iná, s inými nápadmi, názormi či humorom. Všetko od poézie cez vtipné úvahy po teologické myšlienky si nájde svoje miesto.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Desiati v jedenástke 21 slov a osudov Poviedky z iných svetov

↑ Na začiatok