Výber 2012-2013

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Po vydaní šiestej knihy básní Márie Novákovej, ktorá nesie názov Skladačka, vychádza výber z jej tvorby. To najlepšie si môžete teraz prečítať na jednom mieste. Výber je subjektívny, vybraný rôznymi autormi poézie na základe ich osobného pohľadu. Táto subjektivita znamená rozličné pohľady na jej tvorbu, ako i fakt, že niektoré pekné kúsky môžete odhaliť jedine prostredníctvom zbierok samotných. Pokryté sú nasledovné zbierky: Zablatená princezná, Čerešňa (obidve 2012) a Vlčí mak, Čiernobiela, Recept na lásku a Skladačka (vydané v roku 2013).

V svojich básniach autorka často kombinuje lyriku a epiku, pričom je jej tvorba určená predovšetkým mladým ľuďom, ktorí stále niečo hľadajú, vrátane seba samého.

Výber 2012-2013 - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-89646-48-7
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 31 strán na vytlačenie; 7 v mini verzii; 10 normostrán
  • Čeština: Výběr 2012-2013; English: The best 2012-2013
  • Štítky: láska, výber, samota, smútok, depresia, poézia pre ženy, epická lyrika

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok