Vyznania

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Autorkina 6. básnická zbierka má výstižný názov „VYZNANIA“. Ide o súbor básní vyznaní jej životnej láske. Každá báseň opisuje hlboké citové vnímanie lásky. Každý z nás už bol určite po uši zamilovaný. Myslel si, že je to navždy, ale predsa nebolo. Avšak stretnúť svoju skutočnú lásku, svoju spriaznenú dušu, tú je nám súdené stretnúť iba raz za život.

Básnická zbierka „VYZNANIA“ je tým dôkazom, že skutočná láska existuje! A je plná lásky, nehy, úprimnosti, pochopenia, vášne a všetkého toho krásneho, čo samotná láska prináša.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Vyznania - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Martina Bachratá
  • Čeština: Vyznání; English: Confessions
  • Štítky: Láska, vzťah, spriaznená duša, harmónia, porozumenie, dôvera, úprimnosť, vášeň, objatie
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
55 78 26 8 18

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

Básnenie Láska medzi nami (Ne)milovaná

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: