(Ne)milovaná

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Druhá básnická zbierka autorky nesie názov (NE)MILOVANÁ. Privedie vás k zamysleniu a k otázke, či sme naozaj milovaní pravou láskou. Či to nie je len akási hra na lásku. Dokážeme úprimne z celej duše milovať a byť oddane milovaný? Aj seba? Zbierka je zrkadlom veľkej túžby po láske. Snaha urobiť pre lásku všetko. Ale dočkáme sa spätnej väzby?

Každý z vás už bol v živote zamilovaný. Celý život túžime po pravej láske. Na lásku nestačí jeden, musia byť dvaja. Som presvedčená, že táto nekonečná téma lásky vás zahreje pri srdci a rozbúri i vaše fantázie a spomienky. S láskou prajem krásne čítanie.

(Ne)milovaná - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 65 strán na vytlačenie (A4); 51 strán formátu A5; 13 v mini verzii; 11 normostrán
  • Čeština: (Ne)milovaná; English: (Not)loved
  • Štítky: Láska, neláska, túžba, nádej, vášeň, vzťah, sklamanie

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Básnenie List do neba

↑ Na začiatok