Básnenie

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Básnenie ponúka čitateľom pestrý obsah rôznorodosti životných situácií, pocitov a zážitkov. Debutová zbierka Vás prevedie zaujímavými cestičkami života, na ktorých stretnete lásku, sklamanie, šťastie, bolesť, Boha, nádej, vzostupy a pády. Ocitnete sa v rôznych etapách osudu.

Verím, že každý z vás si v zbierke nájde tú „svoju“ báseň, ktorá bude v úzkom spojení s Vašim vnútorným JA. A zbierka ako celok vás príjemne obohatí a budete sa k nej radi opäť vracať. Prajem Vám príjemné čítanie. Súčasťou sú básne v slovenskom i českom jazyku.

Básnenie - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 50 strán na vytlačenie (A4); 51 strán formátu A5; 14 v mini verzii; 11 normostrany
  • Čeština: Básnění; English: Writing poetry
  • Štítky: Bolesť, radosť, láska, viera, nádej

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

Podobné alebo súvisiace knihy:

List do neba (Ne)milovaná

↑ Na začiatok