Zablatená princezná

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Zablatená princezná je výber z blogu mladej autorky, ktorá sa venuje rýmovanej poézii, často smutnej a zameranej na nešťastnú lásku. Básne o zablatenej princeznej, ktoré tvoria väčšinu knihy, sú rozprávaním o pretvorených dobrodružstvách dievčaťa, ktoré sa neustrále trápi a stretáva s nepochopením okolia.

Prvotina autorky je zároveň prvá kniha v Greenie knižnici od autorky a zaujímavé je napríklad to, že pôvodne mali všetky básne rovnaký názov. Zablatená princezná za ďalšou zablatenou princeznou. V knižnom vydaní sú jednotlivé básne označené rímskymi číslicami a sú doplnené o niektoré staršie básne.

Zablatená princezná - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 3; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-971198-6-7
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 14 strán na vytlačenie; 4 v mini verzii; 4 normostrán
  • Čeština: Zablácená princezna; English: Muddy princess
  • Štítky: poézia, epická lyrika, láska, smútok, rodina, priateľstvo, spoločnosť

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok