List do neba

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Básnická zbierka „List do neba“ je tak trochu netypická svojim obsahom, ale za to myslím si, že vhodná do tejto našej aktuálnej doby, kedy sa máme na chvíľu zastaviť a ponoriť sa do vlastného vnútra. Môže sa stať takým odrazovým mostíkom v mnohých našich smerovaniach v živote. Je pravý čas na zmenu, na zmenu v nás samých.

Zbierku „List do neba“ som písala v rôznych mojich etapách života. Sú poňaté viac menej duchovne, tak, aby ste sa nad nimi možno aj zamysleli a prehodnotili svoj život, názory, myšlienky, správanie. Básne sú písané z hĺbky môjho vnútra, úprimne, od srdca a s láskou. Myslím, že v týchto modlitbách, listoch , prianiach a poďakovaniach za to, čo máme sa mnohí z vás nájdete. Možno aj vy ste niekedy chceli napísať takýto list do neba, ale niečo vám v tom bránilo, alebo ste nemali odvahu zobrať pero a svoje pocity, myšlienky, poďakovania dať na papier.

List do neba - obálka

  • Autor: Martina Bachratá
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 58 strán na vytlačenie (A4); 66 strán formátu A5; 10 v mini verzii; 20 normostrán
  • Čeština: List do nebe; English: Letter to the heaven
  • Štítky: Zamyslenie, náboženstvo, láska, pokora, dobro

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Martina BachratáMartina Bachratá sa ako dieťa, neskôr ako žiačka, venovala kresleniu a maľovaniu. Zlom v jej smerovaní nastal v roku 1996, kedy ju na povinnom čítaní oslovil svojou tvorbou Charles Baudelaire so zbierkou "Kvety zla" a odhodlala sa skúsiť napísať svoje prvé básne: Sebakázeň a Úbožiak. Svoju tvorbu obohatila aj o prózu a vlastné citáty. O svoje pocity, myšlienky, úvahy, bolesti, radosti, ale i lásku sa dodnes delí s ostatnými na facebookových literárnych stránkach.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Básnenie (Ne)milovaná

↑ Na začiatok