Dievča z padajúcej hviezdy

Beletria - poviedka

Popis a podrobnosti

Na planéte Tumera, ďaleko od Zeme, sa narodilo dievča menom Alliena. V mladom veku bola poslaná preč, aby sa vyhla desivej vojne. Po dlhých rokoch sa vracia domov, ktorý už nie je jej domovom.

Pretvorená krajina skrýva množstvo nebezpečenstiev a v čiernom vesmíre to nieje oveľa bezpečnejšie. Spoznáva dedinu, kde sa ľudia rozhodli žiť prostý život, bez technológii a uprostred džungle. Miesto plné ľudí, ktorí sú z rôznych dôvodov stratení, prípadne rôzne odsúdené existencie. Alliena nanovo spoznáva svet, v ktorom vyrastala a okrem nástrah spoznáva aj nenávisť, nádej či lásku. Užite si romanticko - dobrodružný príbeh s malými prvkami science-fiction.

Dievča z padajúcej hviezdy - obálka

  • Autor: Beáta Plučinská
  • Vydanie: 2; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-89646-29-6
  • GKBN: Humor☐ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 95 strán na vytlačenie (A4); 139 strán formátu A5; 38 v mini verzii; 127 normostrán
  • Čeština: Dívka z padající hvězdy; English: Girl from the falling star
  • Štítky: scifi, romantika, dobrodružstvo, román, piráti, láska, e-book, beletria
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Beáta PlučinskáBeáta Plučinská je síce len začínajúcou autorkou, ale jej sny ďaleko prekračujú reálne možnosti. Svoje fantázie rada premieňa na papier a tým si spĺňa svoje túžby. A vďaka Greenie knižnici si ich môže trošku zrealizovať. Spoznala tu aj dobrých ľudí, ktorí majú podobné záujmy. Život ju už dávno naučil, že dôležité je rozdávať lásku iným, aby sa následne premenila na pokoj v duši.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Proroctvo času

↑ Na začiatok