Hobliny 2.0

Poézia

Popis a podrobnosti

Hlavnou myšlienkou zbierka Hobliny 2.0 je hľadanie svetla v temnote. Je to výpoveď nihilistu v ťažkom životnom období. Často počúvame, že niektoré veci je lepšie nevedieť.

Podstatné veci sa snaží vyjadriť vo svojej poézii. Hobliny 2.0 som písal po vydaní mojej prvej zbierky, a to počas posledných 2 rokov. Keď som sa zamyslel a usúdil som, že moje filozofovanie je hodné zapísania, tvoril som básne. Ide o dosť drastické témy, no ja v nich vidím svetlo. Vidím v nich môj svet tak, ako ho vnímam ja.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Hobliny 2.0 - obálka

  • Autor: Rado Radler
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Rado Radler
  • Čeština: Hobliny 2.0; English: Shavings 2.0
  • Štítky: svetlo, temnota, život, smrť, láska, dlaň
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
26 29 7 3 5

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Rado RadlerRado Radler je študent chémie, má rád letectvo a modely lietadiel. Píše od šestnástich rokov. Jeho vzory sú Franz Kafka, Fiodor Dostojevskij, Aldous Huxley a iní. Chcel by ich napodobniť a stať sa o sto rokov klasikom.

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: