Malá kniha náboženstva

Odborná literatúra - Náboženstvo

Popis a podrobnosti

Súhlasíte s názorom, že náboženstvo by sa malo učiť na školách? Ak áno, tak ktoré? To vaše, alebo všetky? Ktoré je to správne a čo všetko obsahujú náboženské knihy? Malá kniha náboženstva prináša vecný pohľad na náboženstvá z pohľadu histórie, vplyvu na kultúru i aktuálnej sily. Spoznajte príčiny a históriu vzniku náboženstiev a ak chcete, vytvorte si vlastné.

Malá kniha náboženstva sa zameriava na najčastejšie náboženstvá, ako je kresťanstvo, islam, hinduizmus, judaizmus a podobne, pričom sa nevyhýba čoraz častejšej skupine. Ľuďom, ktorí tvrdia alebo sú úplne presvedčení, že žiadny boh neexistuje. Malá kniha náboženstva je netradičná krátka učebnica, určená predovšetkým pre ľudí, ktorí chcú myslieť samostatne a dokážu nielen dôverovať, ale aj preverovať.

Malá kniha náboženstva - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 22 strán na vytlačenie (A4); 39 strán formátu A5; 12 v mini verzii; 31 normostrán
  • Čeština: Malá kniha náboženství; English: Small book of religion
  • Štítky: náboženstvo, viera, etika, kresťanstvo, boh, morálka, filozofia, e-book, odborná literatúra

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Malá kniha filozofie Malá kniha slnečnej sústavy Malá kniha zdravia