Města: Byzanc

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Města: Byzanc je oficiální rozšíření stolní hry Města z Greenie knižnice. Nová civilizace, množství nových událostí, které se dají navzájem kombinovat a úplně jiná hloubka hry přináší ještě více zábavy.

Budujte svoji novou říši, získávejte vliv a braňte se před Attilou či jiným silnějším protivníkem – protihráč po vaší pravici. Postupujte historií a získávejte neutrální, klasická i hlavní města, jejichž výhod můžete trvale či po určitou dobu využívat proti vašim protivníkům.

Města: Byzanc - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 7 strán na vytlačenie (A4); 5 v mini verzii; 5 normostrán
  • Slovenčina: Města: Byzanc; English: Cities: Byzantium; Slovenčina: Města: Byzanc
  • Štítky: hra, karty, logika, starovek, myslenie, stratégia, taktika, Rím, Grécko, Kartágo

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Města