Porádek v žicí na jedziný normolajster

Recepty a životospráva - Životospráva

Popis a podrobnosti

Toto je mimorádne krátka a jednoduchá príručka, kerá sa snaží kydnút čo najvác informácií na jeden jedziný normolajster, čiže 1800 znakof. Skvelý spósob, jako dat nékolko múdrych myšlének kemukólvek, do nesce žádne dlhé a komplikované čítaný. Krátka príručka tyká a vysvetluje šecko polopate. Šecky týto myšlénky si móžete dat, napríklad, na ladnyčku a ket sa nyma budete radzit, budete sa cítit lepši. Kludne móžete odfajkúvat, čo sa vám už podarilo splnit a dat do pameci.

A čo je to najdóležitejšé v životospráve? Nenahánat sa za kiláma, BMI hodnotáma a centimetráma, ale jednoducho sa cítyt dobre a vybehnút na páte poschodzí bez teho, aby vám négdo volal záchranku. Preložil Ivan Nosál.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Porádek v žicí na jedziný normolajster - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 3 strany na vytlačenie (A4); 5 strán formátu A5; 1 v mini verzii; 1 normostrana
  • Čeština: Porádek v žicí na jedziný normolajster; English: One standard page about healthy lifestyle
  • Štítky: životospráva, kuchyňa, varenie, pohyb, zdravie, príručka, prehľad, normostrana, chladnička

Bookie

Audiokniha

Audiokniha (klasická kvalita, 1,9MB)

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Pevná väzba a ebook formáty ePub, Mobi a PDF. Vydáva vydavateľstvo Elist.

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

 

Podobné knihy: