Príručka k hre Heroes 3

Hry a herná literatúra - Návod k hre

Popis a podrobnosti

Heroes of Might and Magic 3 je hra, ktorá vznikla ešte minulého tisícročia. Ide spolu so Starcraftom o jednu z mála hier, ktorá je stále masovo hrávaná, i keď je z úplne iného obdobia. Najobľúbenejšia hra celej dlhej série je hrateľná na rôznych zariadeniach a kombinuje ekonomiku, mágiu a strategické myslenie.

Netreba sa tak čudovať, že na internete je obrovské množstvo viac alebo menej aktuálnych návodov. Aj preto vzniká táto kniha. Skutočne jednoduchý a ľahko pochopiteľný návod sa hľadá len ťažko, pretože väčšinou píšu návody odborníci pre odborníkov. Výsledkom je veľké množstvo čísiel, ktorých bude v tejto príručke naozaj minimum. Príručka je zameraná na tipy a triky, ako i základný prehľad hrdinov a miest.

Príručka k hre Heroes 3 - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 4; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 15 strán na vytlačenie (A4); 26 strán formátu A5; 5 v mini verzii; 24 normostrán
  • Čeština: Příručka ke hře Heroes 3; English: Guide to Heroes 3
  • Štítky: Heroes, might and magic, 3, iii, horn of the abyss, homam, homm

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Príručka k hre Bitka o Wesnoth Starcraft CO-OP