Príručka k hre Warcraft III

Hry - Herná literatúra

Popis a podrobnosti

Rozličných návodov na najrôznejšie počítačové hry je často oveľa menej, ako sa na prvý pohľad zdá. Často je návod len kópiou iného návodu, prípadne niečo určené len pre profesionálnych hráčov. Existujú tiež návody, ktoré sú skôr zbierkou tabuliek s číslami ako klasickým návodom.

Táto krátka knižka o hre Warcraft III je klasickým návodom ako hru hrať. Určená je pre tých, ktorí prešli základné, úvodné dve misie za orkov. Pojednáva o jednotlivých stratégiách za všetky štyri rasy: ľudia, orkovia, nemŕtvi a noční elfovia. Nepojednáva však o nich z pohľadu hráča, ktorý vysvetľuje hru proti iným hráčom na online turnajoch. Oveľa viac sa zameriava na to, čo je pre mnohých ľudí stále zaujímavejšie – hra na lokálnom počítači proti umelej inteligencii. Bežný hráč by s pomocou týchto návodov mohol poraziť umelú inteligenciu tak v zápase jedného na jedného, ako i na veľkých mapách s množstvom hráčov.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Príručka k hre Warcraft III - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Hearthstone top decks
  • Dĺžka: 21 strán na vytlačenie (A4); 35 strán formátu A5; 10 v mini verzii; 35 normostrán
  • Čeština: Příručka ke hře Warcraft III; English: Guide to Warcraft III
  • Štítky: Warcraft, Warcraft 3, Warcraft III, Reign of Chaos, Frozen Throne, príručka, guide

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Príručka k hre Heroes III Starcraft CO-OP Príručka k hre Bitka o Wesnoth

↑ Na začiatok