Prvá kapitola

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Raz za čas je dobré sa zastaviť a obhliadnuť sa za svojim doterajším životom, či dielom. Prvá kapitola nie je len zbierkou básní, je to výber z tvorby autora ku koncu roku 2019. Od najstarších až po najnovšie, chronologicky zoradené básne, krátke príbehy, či poviedky. Rozdelené sú podľa toho, v ktorej zbierke boli uverejnené po prvýkrát.

Okrem básní vybraných z jednotlivých zbierok obsahuje tento výber i príspevky, ktoré boli publikované v doteraz najrozsiahlejšom projekte komunity Greenie knižnice - 21 slov a osudov. Aj keď je názov poslednej zbierky básní Koniec, buďte bez obáv, je to len koniec Prvej kapitoly.

Prvá kapitola - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 183 strán na vytlačenie (A4); 213 strán formátu A5; 23 v mini verzii; 53 normostrán
  • Čeština: První kapitola; English: First chapter
  • Štítky: láska, poézia, emócia, okamih

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Paypal PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Pavla Sekeráka

↑ Na začiatok