Sen

Beletria - fantasy poviedka o snoch

Popis a podrobnosti

Táto kniha predstavuje sen. Jeden milý, zrozumiteľné a zároveň zaujímavý sen, ktorý sa písal vlastne sám. Hlavný hrdina, teda ktokoľvek z nás, zažíva nevšedné, vtipné a epické dobrodružstvo. Stretáva postavy, ktoré potrebujú pomoc, i keď to nie vždy dávajú priamo najavo. Sen je kniha o sne, z ktorého sa treba niekedy aj zobudiť. Zároveň je to kniha o ohromných rozdieloch medzi každodennou realitou a tým, čo všetko dokáže priniesť ríša snov, túžob a nepochopení.

Kniha je písaná novým, striktným a jednoduchým štýlom, kde má každá časť presne jednu normostranu, 1800 znakov. Pre toto, ako i jednoduchý dej a minimum opisov je možné prečítať knihu za krátky čas a zároveň sa k nej kedykoľvek vrátiť, prípadne ju niekomu prečítať pred spaním. Kto vie, ako veľmi vplýva táto kratučká kniha na spánok detí či dospelých?

Venované ľuďom, ktorí chcú ostať ľuďmi bez ohľadu na to, čo to aktuálne znamená byť človekom.

Audio poznámky ku knihe od autora

Sen - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 16 strán na vytlačenie (A4); 16 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 15 normostrán
  • Čeština: Sen; English: Dream
  • Štítky: sen, úloha, cesta, dobrodružstvo, misia, kreativita, fantázia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Sen o zmiešanom tovare Sen o armáde bláznov Sen o dobe kamennej