Sen o armáde bláznov

Beletria - fantasy poviedka o snoch

Popis a podrobnosti

Sen o armáde bláznov je bláznivá kniha. Krátke, jednoduché a veľmi pútavé čítanie je plné bláznov a kreativity, ktorá často spojí nespojiteľné. Ako inak by mohlo dopadnúť snové dobrodružstvo psychiatra bez liekov, ktorý dopletie tucet príbehov a pritom každému pomôže? V ktorej inej knihe nájdete Snehulienku, ktorá pripravuje masový hrob pre sedem malých tiel? Sen o armády bláznov prepája grécke báje, ultramoderný svet, Malého princa, Hry o tróny, Mrázika, toaleťák a černice?

Rovnako ako všetky knihy z tejto série, aj Sen o Armáde bláznov má 14 kapitol, pričom každá z nich má presne jednu normostranu, čiže 1800 znakov. Vzniklo tak dielo, ktoré si vie prečítať ktokoľvek a zároveň ide o stretnutie prísnych pravidiel a nekontrolovateľnej voľnosti. Porátať všetky referencie je mimoriadne náročné, ale verím, že by sa to snaživému čitateľovi postupne mohlo poradiť.

Audio poznámky ku knihe od autora

Sen o armáde bláznov - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 16 strán na vytlačenie (A4); 16 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 15 normostrán
  • Čeština: Sen o armádě bláznů; English: Dream of army of fools
  • Štítky: sen, úloha, cesta, dobrodružstvo, misia, kreativita, fantázia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Sen Sen o zmiešanom tovare Sen o dobe kamennej