Sen o zmiešanom tovare

Beletria - fantasy poviedka o snoch

Popis a podrobnosti

Sen, ktorý sa môže prisniť komukoľvek, kto pracuje v obchode. Hovorí sa, že práca s ľuďmi je najťažšia. A čo tak práca v obchode v úplnej divočine, stovky kilometrov od najbližšej dediny? Sen o zmiešanom tovare je zároveň sen o kreativite, dobrých a zlých nápadoch a o zle, ktoré je v každom z nás. O zle, ktoré prekonávame každý deň a pritom vieme, že aj zajtra je deň.

Sen o zmiešanom tovare je vtipná, ale hlavne krátka filozofická kniha. Je písaná jednoduchým štýlom, kde každá strana má presne jednu normostranu, 1800 znakov. Táto krátka kniha sa tak ľahko a rýchlo číta a každý si z nej môže odniesť niečo iné. Napríklad jeleňa.

Audio poznámky ku knihe od autora

Sen o zmiešanom tovare - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 16 strán na vytlačenie (A4); 16 strán formátu A5; 4 v mini verzii; 15 normostrán
  • Čeština: Sen o zmiešanom tovare; English: Dream
  • Štítky: sen, úloha, cesta, dobrodružstvo, misia, kreativita, fantázia

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Sen Sen o armáde bláznov Sen o dobe kamennej