Tiene minulosti

Beletria - psychologický román

Popis a podrobnosti

Po prvej časti románu Realitu tvoria tvoje sny, prichádza pokračovanie príbehu Zuzany, Bruna a Sofie v knihe Tiene minulosti. Nič nie je také, ako sa zdá. S touto vetou prichádzal prvý diel knihy a Tiene minulosti to len potvrdzujú. Po tom ako si Bruno a Sofia prežili trápenie nad strateným dieťatkom, prežívajú opäť krušné chvíle, za ktoré je zodpovedný Karol.

Pretože nie je nič, také ako sa na prvý pohľad zdá, Karol koná na základe popudu lásky a ide aj cez mŕtvoly. Objavuje sa ako nepríjemný tieň minulosti, ktorý je manipulovaný z diaľky a pohodlia a chce dosiahnuť to, aby svoju minulosť vymazal zmazaním prítomnosti. Podarí sa Karolovi naplniť svoje hrozby a splniť želania ľudí, ktorí ho držia v moci?

Tiene minulosti - obálka

  • Autor: Matúš Alexander Lavrík
  • Vydanie: 3; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 167 strán na vytlačenie (A4); 334 strán formátu A5; 87 v mini verzii; 325 normostrán
  • Čeština: Stíny minulosti; English: Shadows of the Past
  • minulosť, prítomnosť, priateľstvo, manželstvo, dôvera, harmónia, tiene, e-book, beletria, psychologický román
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Matúš LavríkMatúš Alexander Lavrík je začínajúcim autorom, ktorý má ako každý svoju minulosť, no žije v realite. Je podporovateľom Greenie knižnice a bývalým prispievateľom na všemožných blogovacích portáloch. Psychologická analýza osobnosti človeka je jeho hobby vzhľadom na štúdium psychológie, ktoré mu ale vypĺňa viac času, ako písanie príspevkov na spomenutých blogoch, ktoré boli odrazovým mostíkom pri písaní jeho tvorby.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Realitu tvoria tvoje sny

↑ Na začiatok