Війна в Україні на три короткі сторінки

Politika

Popis a podrobnosti

Війна в Україні — складна тема, що зачіпає різні сфери. Є багато довгих статей, відеороликів, відгуків та, звичайно ж, історій, повних страждань та дезінформації з цього питання. Мета керівництва пояснити конфлікт для загального огляду. Війна в Україні багато в чому пов'язана з людиною, яку часто називають Путлером, Маленьким Путіним або російським Волан-де-Мортом. У керівництві розповідається про збройні сили, економіку, віру, виправдання або дезінформацію.

Аудіозаписи до книги

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Війна в Україні на три короткі сторінки - obálka

  • Автор: Stanislav Hoferek
  • Видання: 1; Ліцензія CC-BY-NC-ND;
  • Автор обкладинки: Reddit HP
  • Čeština: Válka na Ukrajině na tři normostrany; English: War in Ukraine on three standard pages
  • Війна, Путін, Україна, Росія, Словаччина, конфлікт, боротьба, економіка, санкції, втрати.
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
5 9 2 1 3

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok