Vojna na Ukrajine na tri normostrany

Politika

Popis a podrobnosti

Vojna na Ukrajine je zložitá téma, ktorá sa dotýka najrôznejších oblastí. O téme je množstvo dlhých článkov, videí, svedectiev a samozrejme príbehov plných utrpenia a dezinformácií. Úlohou príručky je vysvetliť konflikt pre základný prehľad. Vojna na Ukrajine je z veľkej časti o človeku, ktorého často prezývajú Putler, Putin Malý či ruský Voldemort. Príručka hovorí o vojenstve, ekonomike, viere, zámienkach či dezinformáciách.

Audio poznámky ku knihe

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Vojna na Ukrajine na tri normostrany - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Reddit HP
  • Čeština: Válka na Ukrajině na tři normostrany; English: War in Ukraine on three standard pages
  • Štítky: vojna, putin, Ukrajina, Rusko, Slovensko, konflikt, boj, ekonomika, sankcie, straty
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
5 9 2 1 3

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok