War in Ukraine on three standard pages

Politika

Popis a podrobnosti

The war in Ukraine is a complex topic that touches on many different areas. There are many long articles, videos, testimonials and of course stories full of suffering and misinformation on the subject. The purpose of the guide is to explain the conflict for a basic overview. The war in Ukraine is largely about a man who is often nicknamed Putler, Little Putin or the Russian Voldemort. This short guide talks about the military, economy, faith, excuses or misinformation.

Audio poznámky ku knihe

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

War in Ukraine on three standard pages - obálka

  • Author: Stanislav Hoferek
  • Edition: 1; License CC-BY-NC-ND;
  • Cover: Reddit HP
  • Čeština: Válka na Ukrajině na tři normostrany; Slovenčina: Vojna na Ukrajine na tri normostrany
  • Keywords: war, putin, Ukraine, Russia, Slovakia, conflict, fight, economy, sanctions, losses
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
5 9 2 1 3

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

↑ Na začiatok