Výber poézie z rokov 2017-2023

Poézia

Popis a podrobnosti

Ťažké roky spísané v básňach. Roky, ktoré sa označujú ako koniec dobrých čias či zlatého veku. Roky pandémie, vojen, extrémistov a mnohých, premnohých smutných osudov. Roky, v ktorých dominuje čierna farba nad ostatnými a v ktorých je tak ľahké skĺznuť na stranu tých, ktorí majú svoje kúzelne rýchle riešenia, ktoré logicky nemôžu nikdy fungovať. Inšpirácia prichádza často sama, každým zlým rozhodnutím alebo jednoducho zlou zhodou náhod.

Niekedy príde čierny sneh, donesie svoje kvety beznádeje na pohrebnú službu vlasti v donebavolajúcom pekle. Niekedy je to peklo dobrovoľné, lebo hlavnou úlohou je to, aby sa tí s opačným názorom nedostali do neba.

Stiahnutie a vytlačenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Výber poézie z rokov 2017-2023 - obálka

  • Autor: Mária Nováková
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Mária Nováková
  • Čeština: Výběr poesie z roků 2017-2023; English: The best of poetry 2017-2023
  • Štítky: rýmy, poézia, výber, slovenská poézia, poézia pre ženy
A4 štandard A5 štandard A4 tlač A4 min. Normostrany
28 29 13 5 9

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi

Mária NovákováMária Nováková pochádza z tak trochu neveselej rodiny. Bez matky a bez otca, len so svojimi snami a fantáziami. Čo prežíva, posúva ju vpred i vzad a veľa ďalšieho sa dostáva do jej kníh. Mária je autorkou knižných zbierok a zapojila sa tiež do komunitných projektov Greenie knižnice. Občasne tiež pomáha začínajúcim autorom s hodnotením poézie.

Poézia Márie Novákovej

↑ Na začiatok

 

Podobné knihy: