Bezfarebná poézia

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Keď smútok, beznádej a depresia zaútočia spoločne, nie je jednoduché sa im ubrániť. Určite to pozná každý z vás. Všetko okolo je zrazu bezfarebné alebo rovno čierne. Ale ako po búrke vždy vyjde slnko, tak aj tieto neveselé momenty pominú a príde nový deň. Preto je v tejto zbierke tak málo básní. Našťastie :)

Bezfarebná poézia - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 21 strán na vytlačenie (A4); 24 strán formátu A5; 7 v mini verzii; 4 normostrán
  • Čeština: Bezbarevná poesie; English: Colorless poetry
  • Štítky: smútok, samota, depresia, beznádej

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Paypal PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Pavla Sekeráka

↑ Na začiatok