Iluze existence

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Ve chvílích, kdy je moje nitro plné emocí a není zde nikdo, kdo by mě vyslyšel, stává se mým nejbližším přítelem papír nebo klávesnice počítače. Nevyřčená slova zhmotňuji do rýmů a dávám jim nový život. Sny, myšlenky a pocity, které jsou v nich obsaženy, tady zůstanou jako má zpověď a odkaz pro všechny, kdo si je budou číst. Snad dokážou plně předat dál všechny ty emoce, aby je mohl procítit každý z čitatelů.

Iluze existence - obálka

  • Autor: Pavel Sekerák
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☐ Logika☐ Pre deti☐ Nesporné☑
  • Dĺžka: 22 strán na vytlačenie (A4); 23 strán formátu A5; 3 v mini verzii; 4 normostrany
  • Slovenčina: Ilúzia existencie; English: Illusion of existence
  • Štítky: láska, poézia, emócia, okamih

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

Paypal PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Pavel SekerákPavel Sekerák je niekedy optimista, niekedy pesimista, ale najčastejšie realista. Občas básnik, občas prozaik, inokedy zase fotograf či skladateľ. V súčasnej dobe sa prebúdza z tvorivej hibernácie. Jeho azda najväčšou vášňou je elektronická hudba. Dokáže ju počúvať celé hodiny. Voľné chvíle trávi spravidla v prírode mimo civilizácie, alebo vo svojom virtuálnom svete, ktorý snáď budeme môcť navštíviť aspoň v úlohe čitateľa.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Poézia Pavla Sekeráka

↑ Na začiatok