Mestá

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Mestá sú logická kartová hra, určená pre minimálne dvoch hráčov. Kto vyhrá a s akým rozdielom? Hráči musia rozmýšľať a správne načasovať jednotlivé udalosti v starovekom svete. Dobyte Rím, Atény, Kartágo, Memfis a ďalšie mestá zo starovekého Stredomoria.

Hra je úplne zadarmo. Stačí stiahnuť PDF súbor a vytlačiť na bežnej tlačiarni. Súčasťou sú hracie karty jednotlivých miest a udalostí, pravidlá a dobré tipy pre nových hráčov. Hru odporúčame hráčom od desiatich rokov. Samozrejme prajeme veľa zábavy a zapojenia mozgových buniek! Hra je zasadená približne do roku 400 p.n.l. a hráči sa pokúšajú zabrať sami pre seba Rím, Grécko, Kartágo, Egypt, Perziu a tiež mestá Keltov, Židov a Etruskov.

Mestá - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 6; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 17 strán na vytlačenie (A4); 12 v mini verzii; 15 normostrán
  • Čeština: Města; English: Cities; Slovenčina: Mestá
  • Štítky: hra, karty, logika, starovek, myslenie, stratégia, taktika, Rím, Grécko, Kartágo

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mestá: Byzancia Mestá: Naprieč epochami