Mestá: Naprieč epochami

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Druhé rozšírenie hry Mestá je zamerané na cestovanie jednotlivými epochami ľudských dejín. Spoznajte 3 nové civilizácie: Veľkú Moravu, Maroko a Franskú ríšu. Porazte protihráčov lepšou taktikou, získajte vplyv nad množstvo miest a použite nové udalosti k udržaniu sa pri moci. Dostaňte sa z praveku až do renesancie. Postavte sa pohromám či barbarom a zjednoťte známy svet.

Druhé rozšírenie sa dá hrať tak s pôvodnou hrou, ako aj s kompletným doplnkom Byzancia. Výsledkom je tak obrovské množstvo odlišných udalostí a tiež veľké množstvo miest. Dvanásť impérií, od klasických po menej zvyčajné. Aj v tejto hre je Grécko a Rím či Egypt a Perzia. Možno tak poskladať všetky divy starovekého sveta. Zároveň sú v hre aj málo časté civilizácie, ako je Kartágo, Etruskovia, Židia či Kelti. Rozšírenia prinášajú civilizácie typické skôr pre stredovek: Maroko, Byzanciu, Franskú ríšu či tú ríšu, ktorá sa spomína aj v našej ústave – Veľkú Moravu.

Mestá: Naprieč epochami - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 8 strán na vytlačenie (A4); 6 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Města: Napříč epochami; English: Cities: Through the ages;
  • Štítky: hra, karty, logika, starovek, myslenie, stratégia, taktika, Rím, Grécko, Kartágo

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mestá Mestá: Byzancia