Po stopách 2

Beletria - dievčenský román

Popis a podrobnosti

Pokračovanie knihy Po stopách: Dobrodružstvo v džungli. Marianna pomáha hľadať Tornádových starých rodičov a popri tom sama objavuje históriu a tajomstvá ostrova. Pokúša sa zistiť, akú úlohu zohráva zlatý zvitok v dejinách domorodcov a hlavne akú úlohu hrá v jej živote. Čoraz viac sa zamotáva do plánov jej bývalého profesora Mokneského, ktorým vôbec nerozumie.

Neustále priťahuje problémy a ďalším problémom je neustále zasahovanie jej rodičov tak do záhad v džungli, ako aj do jej vzťahu s Tornádom. Čím viac sa Marianna dozvedá, tým menej všetkému rozumie.

Po stopách 2 - obálka

  • Autor: Mária Furmanová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 176 strán na vytlačenie (A4); 264 strán formátu A5; 77 v mini verzii; 209 normostrán
  • Čeština: Po stopách 2; English: In footsteps 2
  • Štítky: romantika, dobrodružstvo, džungľa, cestopis, láska, tajomstvo, stretnutie, rodina
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária FurmanováMária Furmanová je autorka z Bardejova. V čase, keď vyšlo jej dielo Po stopách - Dobrodružstvo v džungli, mala len 15 rokov. Miluje zvieratá a hudbu a veľa času trávi čítaním. Miluje tiež kreslenie a umenie všeobecne. Dodnes nikto nevie, či je viac ukecaná, alebo tvrdohlavá.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Dobrodružstvo v džungli