Po stopách: Dobrodružstvo v džungli

Beletria - dievčenský román

Popis a podrobnosti

Mesto Nípap je až neobyčajne pokojné a tiché. Nič sa tam nedeje. Práve to na ňom nenávidí Marianna Murfanová. Túži po dobrodružstve a to sa jej nakoniec splní. Náhodou sa dostane na jeden z prekrásnych ostrovov. Tam pomáha domorodcom s ich problémami a pritom priťahuje ďalšie.

V prírodou vytvorených prastarých tuneloch náhodou nájdu zlatý zvitok, o ktorý prejaví záujem aj Lemur, obluda s ľudským telom a hlavou lemura. Okrem neho sa tam úplnou náhodou objaví aj nebezpečný zločinec. Marianna sa aj napriek tomu snaží zistiť, aký význam má zvitok a tiež zvláštne denníky, ktoré nedokáže rozlúštiť. Náhodou zistí, že človek, ktorého roky považovala za svojho učiteľa chémie, je niekto oveľa záhadnejší a len úplnou náhodou sa dostane do problémov. Lenže... boli to všetko iba náhody?

Po stopách: Dobrodružstvo v džungli - obálka

  • Autor: Mária Furmanová
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • ISBN: 978-80-8171-059-9
  • GKBN: Humor☑ Láska☑ Filozofia☑ Logika☐ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 453 strán na vytlačenie (A4); 697 strán formátu A5; 186 v mini verzii; 454 normostrán
  • Čeština: Po stopách - Dobrodružství v džungli; English: In footsteps - Adventure in the jungle
  • Štítky: romantika, dobrodružstvo, džungľa, cestopis, láska, tajomstvo, stretnutie, rodina
  • Prehľad dôležitých postáv z knihy

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Mária FurmanováMária Furmanová je autorka z Bardejova. V čase, keď vyšlo jej dielo Po stopách - Dobrodružstvo v džungli, mala len 15 rokov. Miluje zvieratá a hudbu a veľa času trávi čítaním. Miluje tiež kreslenie a umenie všeobecne. Dodnes nikto nevie, či je viac ukecaná, alebo tvrdohlavá.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Po stopách 2