Porucha bezvedomia

Poézia - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Porucha bezvedomia je básnická zbierka plná myšlienok. Nejde o studňu krásnych metafor, ale o kritický pohľad na spoločnosť so všetkými výhodami i nevýhodami. Básne sú často absurdné, netypické, vykopané z inej dimenzie a časopriestoru. Sporné témy striedajú spornejšie a určitý výsmech siaha tak k politike, ako i ku každému obyvateľovi tejto planéty.

Zbierka je zároveň pretkaná humorom i smútkom. Protiklady ukryté do rýmov i myšlienok. V textoch možno nájsť jasné a zrozumiteľné názory autora aj na najznámejšieho slovenského kapitána, homeopatiká, najrôznejších nepríjemných bláznov a nepochopenia. Čistá porucha bezvedomia. Logicky hlúposť, ale nie všetko musí mať svoju logiku.

Porucha bezvedomia - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☑ Láska☐ Filozofia☑ Logika☑ Pre deti☐ Nesporné☐
  • Dĺžka: 36 strán na vytlačenie (A4); 40 strán formátu A5; 5 v mini verzii; 6 normostrán
  • Čeština: Porucha bezvědomí; English: Unconsciousness disorder
  • Štítky: Andrej Danko, Ľuboš Blaha, hlúposť, politika, homeopatiká, kríza

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Bar u jednej atmosféry Koncentrovaný brainfuck Trolejbus v strede púšte

↑ Na začiatok