Chrámy

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Chrámy sú logická kartová hra, v ktorej má každý hráč niekoľko možností. Ako ich skombinuje a akú stratégiu zvolí, je len na ňom. V hre Chrámy si hráč vyberie, akým spôsobom bude smerovať svoju malú dedinu k blahobytu a k nadvláde nad ostatnými. Rozhodne sa pre vojenské útoky a rabovanie? Požiada niektorého z dvoch odlišných bohov o pomoc? Alebo postaví monument, ktorý budú ostatní obdivovať po stáročia?

Hra je určená pre ľudí od desiatich rokov a dá sa hrať pre dvoch až štyroch hráčov. Či už si vyberiete agresívnejšiu alebo pasívnejšiu hru, vždy môžete svoje rozhodnutia plánovať dopredu a v prípade potreby zmeniť. Jednou z najdôležitejších budov je chrám, kde môže hráč začať kúzliť rôzne kúzla, ktoré môžu ale nemusia viesť k víťazstvu. Hra je navyše veľmi konfigurovateľná a na základe jednoduchých premenných sa dá ľahko docieliť iná dĺžka hrania. Pretože je viac spôsobov, ako sa dá hra vyhrať, je potrebné rozmýšľanie a plánovanie dopredu a zároveň uvažovať, čo práve teraz plánuje niekto zo súperov. Chrámy sú logická hra pre dvoch až štyroch hráčov.

Chrámy - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • GKBN: Humor☐ Láska☐ Filozofia☐ Logika☑ Pre deti☑ Nesporné☑
  • Dĺžka: 15 strán na vytlačenie (A4); 13 v mini verzii; 9 normostrán
  • Čeština: Chrámy; English: Temples
  • Štítky: hra, karty, logika, mágia, myslenie, stratégia, taktika, Boh, chrám

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Mestá Hrady - logická kartová hra Fantasy súboj