Fantasy súboj

Hry a herná literatúra - Hra pre viac hráčov

Popis a podrobnosti

Fantasy súboj je nová a jednoduchá kartová hra, ktorá sa dá kedykoľvek rozšíriť o ďalšie karty. Jednoduchá myšlienka sa dá ľahko premeniť na hru, ktorá môže byť s neobmedzeným počtom kartičiek či hráčov. Vybudujte si silný tím a pošlite ho proti súperom. Samozrejme, že sa ten tím bude postupne meniť a tak treba občas zmeniť taktiku, pretože to isté urobia aj všetci súperi.

Fantasy súboj využíva open-source obrázky z ťahovej stratégie Battle for Wesnoth, ktorá je aj v slovenčine. Všetko, čo na hranie potrebujte, je len tlačiareň a kocka, prípadne generátor náhodných čísiel. V hlavnom balíku sú ľudia (impérium a barbari), elfovia a nemŕtvi.

Fantasy súboj - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 8 strán na vytlačenie (A4); 6 v mini verzii; 7 normostrán
  • Čeština: Fantasy souboj; English: Fantasy battle
  • Štítky: fantasy, súboj, taktika, myslenie, hra, stolová hra, hra pre viac hráčov

Bookie

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Sponzor knižnice

Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

Chrámy Mestá Hrady - logická kartová hra