Fantasy súboj: Orkovia a trpaslíci

Hra pre viac hráčov - Rýmované básne

Popis a podrobnosti

Orkovia a trpaslíci rozširujú pôvodnú hru o dve nové fantasy rasy. Na hranie je nutná pôvodná hra. Hraním pôvodnej hry s rozšírením či s rozšíreniami sa hra predlžuje, pretože je v nej viac kariet. Taktiež je možné použiť niektoré rasy z tohto rozšírenia, zatiaľ čo sa niektoré karty z pôvodnej hry alebo z iného rozšírenia nepoužijú.

Trpaslíci sú starodávnou rasou, ktorá obýva tak podzemie, ako i niektoré pohoria. Ich podzemné chrámy sú veľkolepé a v boji vsádzajú na silnú obranu. Trpaslíci sú často tí, ktorí ustúpia ako poslední. Vedia však i dobre útočiť, predovšetkým vtedy, keď je ich v jednej formácii viac. Orkovia sú v mnohom ich opakom, a to predovšetkým pre zameranie na útok. Orkovia nie sú dobrí v obrane, ale ich útočné schopnosti sú veľkolepé. Vedia používať jed, majú svojich obľúbených nepriateľov a predovšetkým sa neboja výzvy jedného proti jednému.

Stiahnutie, vytlačenie a zakúpenie

PDF formát Online čítanie bez sťahovania Vytlačiť na čo najmenej strán za cenu menšieho písma, okrajov a podobne A5 formát je vhodný napríklad pre tablety, alebo na tlač na A5 papiere ePub formát pre väčšinu čítačiek e-kníh Formát pre Amazon Kindle e-book

Fantasy súboj: Orkovia a trpaslíci - obálka

  • Autor: Stanislav Hoferek
  • Vydanie: 1; Licencia CC-BY-NC-ND;
  • Autor obálky: Stanislav Hoferek
  • Dĺžka: 3 strany na vytlačenie (A4); 2 strany formátu A5; 2 v mini verzii; 2 normostrany
  • Čeština: Fantasy souboj: Orkové a trpaslíci; English: Fantasy battle: Orcs and dwarves
  • Štítky: fantasy, súboj, taktika, myslenie, hra, stolová hra, hra pre viac hráčov

Bookie

Sponzor knižnice

Elist
Apartmán v Liptovskom Mikuláši, Liptov, ubytovanie
Deeply AI obrázky, AI chat, obrázky pre knihu

Dobrovoľný príspevok

Aj Vy môžete pomôcť našej bezplatnej knižnici. Pár Eur od vás pomôže s tvorbou nových kníh, úpravami tých starších a tiež pomôžu s ďalšími nákladmi. Pomôžte nám rásť a my radi pomôžeme novým, šikovným autorom. Aj tým, ktorým iní nedali šancu. Odporúčaný príspevok: 10€ jednorázovo alebo 2€ mesačne.

  • Náš IBAN je SK88 8360 5207 0042 0364 9369
  • Ďalšia možnosť je zakúpenie kníh na Eliste, odkaz: Vydavateľstvo Elist

Ďalšie formáty a možnosti

O autorovi a podobné knihy

Stanislav HoferekStanislav Hoferek je zakladateľom Greenie knižnice a tiež bláznom so stovkou koníčkov. Dátum výroby je pár (doslova) rokov pred pádom komunizmu, zatiaľ čo dátum spotreby nie je známy. Venuje sa písaniu, ako i vydávaniu a korektúram. Medzi najväčšie koníčky patrí Linux, práca s ľuďmi s postihnutím, vesmír, politika, náboženstvá či lukostreľba.

Podobné alebo súvisiace knihy:

fantasy súboj

↑ Na začiatok